Informacja o przedszkolu

Czym się zajmujemy:

„Bajkowy Dworek” to nowy punkt przedszkolny w Wejherowie mieszczący się w zabytkowej kamienicy z dala od zgiełku miasta. Otoczony jest  dużym i bezpiecznym ogrodem – miejscem zabaw dla dzieci.

Dysponujemy dwiema dużymi, dobrze wyposażonymi salami;  wygodną, nowoczesną toaletą; oddzielnym pokojem przeznaczonym do wypoczynku dzieci i pomieszczeniem do przechowywania wózków.

Przyjmujemy dzieci od 2 do 5 lat:

Oferujemy profesjonalną opiekę, różnorodne zajęcia dydaktyczne i zabawy integracyjne, naukę języka angielskiego, warsztaty z logopedą i psychologiem oraz organizację przyjęć urodzinowych dla maluszków.

Dzieci do prawidłowego rozwoju potrzebują miłości, radości, szacunku i poczucia bezpieczeństwa, a to jest możliwe tylko przy ścisłej współpracy z ich rodzicami i na taką w naszej pracy liczymy. Zachęcamy rodziców do odwiedzin i lustracji miejsca, w którym przebywać będzie dziecko.

Znajdujemy się w wykazie przedszkoli i punktów przedszkolnych znajdujących się w Wejherowie publikowanym przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku oraz jesteśmy zarejestrowani w Miejskim Zespole Obsługi Placówek Oświatowych w Wejherowie.

Nasze mocne strony:

• Doskonała lokalizacja
  • Duży, bezpieczny ogród
  • Doświadczona kadra pedagogiczna
  • Warsztaty z logopedą
  • Warsztaty plastyczne
  • Zajęcia korekcyjne i ogólnorozwojowe
  • Organizacja przyjęć urodzinowych

Czas prowadzenia zajęć:

Punkt jest czynny przez  5 dni w tygodniu od 7:00 do 17:00, a w razie potrzeby także w sobotę w godzinach od 9:00 do 16:00.